Фотозона в Одесі

Гарні фотографії, оригінальний декор, приємні спогади

Сьогодні рідко яке свято обходиться без святкової фотозони. Адже саме вона дозволяє не тільки залишити приємні спогади про минулий захід, але також і зробити чудові фото. До того ж гарно оформлена фотозона послужить відмінним елементом прикраси банкетного залу.

Оренда фотозони в Одесі

Залежно від виду запланованого торжества (весілля, день народження, дитяче свято) Ви можете взяти в оренду відповідну фотозону. Наприклад, для оформлення дитячого свята доцільно орендувати фотозону з тематикою улюбленого мультфільму іменинника. У нас є безліч готових рішень. Також Ви можете замовити фотозону в місті Одеса з індивідуальними декораціями і прикрасами. Ми оперативно виготовимо всі необхідні елементи декору згідно Вашого замовлення. Однак ціна фотозони в такому випадку буде вище. У вартість оренди включено витрати на доставку декору, його установку та демонтаж.

Ми готові запропонувати Вам декілька видів фотозон виходячи з Ваших потреб:

У відповідних розділах Ви можете ознайомитися з прикладами наших робіт і дізнатися ціну фотозони "під ключ", яка Вам сподобалася. Також ми можемо запропонувати комплексне оформлення свята в Одесі, виходячи з Ваших бюджету та побажань.

Ми з радістю оформимо гарну фотозону в місті Одеса для Вашого свята. Найяскравіші кадри, що запам'ятовуються - гарантовані!


Зв'яжіться з нами:
працюємо з 10.00 до 18.00, Пн - Сб
м. Одеса, вул. Пушкінська, 38
+38(096) 816-58-70 +38(093) 992-96-97
 

Ми зробимо Ваше свято яскравим і незабутнім!
Довірте Ваше свято професіоналам!