Фотозона на весілля

Оригінальні кадри, відмінний настрій, яскраві емоції

Весільна фотозона стала невід'ємною складовою в оформленні весілля. Окрім гарної прикраси свята, вона виконує важливу практичну роль. Це спеціально підготовлене місце на весіллі, де можна зробити не лише красиві, але й оригінальні знімки на згадку.

фотозона на свадьбу

Навіщо потрібна весільна фотозона?

Під час підготовки до весілля у молодят виникає велика кількість організаційних моментів, які потрібно ретельно продумати. І один головний з них – де можна буде сфотографуватися з гостями? Ідеальним рішенням цього питання є весільна фотозона. Фотографуватись на її фоні зможуть не лише наречений з нареченою, а й усі гості як до приїзду молодят, так і під час проведення святкового банкету. В основному для фотосесії прикрашається спеціально відведена зона, відокремлена від інших елементів декору. Однак у деяких випадках весільна фотозона поєднується із зоною виїзної церемонії. Цей крок може бути доцільним лише в тому випадку, якщо церемонія одруження проводиться у самому ресторані або на його території. Коли ж виїзна церемонія проходить поза місцем проведення святкового банкету (наприклад, у РАГСі або на природі), обов'язково потрібно подбати про те, де всі запрошені зможуть зробити святкові фото. Адже не у всіх гостей виходить приїхати безпосередньо на розпис і вони вітають винуватців свята вже безпосередньо на самому банкеті.

Фотозона на свадьбу Одесса
Заказать свадебную фотозону
Фотозона на свадьбу
Свадебная фотозона Одесса
Заказать фотозону на свадьбу
Свадебная фотозона

Дивіться більше наших рабіт в Instagram

Крім свого прямого призначення, фотозона на весіллі дозволить неабияк розважити гостей - сам процес фотографування ніколи не буває нудним, а охочих відобразити себе на гарних фото буде чимало. Протягом усього вечора фотозона однозначно матиме велику популярність. Особливо серед жіночої половини. До того ж всі зможуть оцінити оригінальність та індивідуальний підхід в оформленні весілля.

Як оформити фотозону на весілля та де її розмістити

Насправді немає жодних обмежень в оформленні зони для фотографування. Вона може бути прикрашена в єдиному стилі та концепції весілля. Але це зовсім необов'язково. І якраз навпаки – оригінальність та нестандартний підхід в оформленні однозначно викличуть захоплення та здивування всіх гостей. Ідей для весільної фотозони існує просто величезна кількість. Тому насамперед потрібно орієнтуватися на побажання молодят.

Фотозона на свадьбу

Для створення гарної фотозони можуть бути використані:

  • Рамки для картин з фотографіями нареченого та нареченої (можна прикріпити на спеціальній стіні, розставити на підлозі або підвісити в повітрі)
  • Грифельні (меловані) дошки розписані вручну графічними
    дизайнерами
  • Банери (прес-воли), на яких можна надрукувати імена наречених або їх ініціали, дату весілля або просто гарний малюнок для фону
  • Живі чи штучні квіти, квіткові композиції - підкреслять ніжність та красу весільного дня
  • Паперові помпони, різнокольорові стрічки
  • Повітряні кульки - зроблять свято яскравішим та веселішим
  • Різноманітний весільний декор - вінтажні меблі, арки, стільці, ширми, колони, свічники, гірлянди

При оформленні фотозони важливо ретельно продумати місце її розміщення. З одного боку, вона не повинна заважати проведенню свята, але водночас бути легкодоступною або перебувати у полі зору. Зону для фотосесії можна встановити в банкетному залі (звичайно, якщо розмір приміщення дозволяє це зробити) або на вулиці на території ресторану – потрібно врахувати погодні умови, пору року та подбати про те, щоб усі бажаючі могли легко її знайти. Також часто у ресторані є досить гарні локації, для прикраси яких знадобиться зовсім небагато додаткових елементів декору.

Плануючи оформлення весілля Одеса, обов'язково продумайте, де Ваші гості зможуть пофотографуватися, адже яскраві та оригінальні знімки послужать чудовим подарунком, який зберігає в собі приємні спогади та яскраві емоції. Звернувшись до нашої студії, ми з радістю розглянемо різні варіанти декорування та підберемо найбільш оптимальні локації для їх встановлення.

Гарного Вам весілля!

Наші послуги з оформлення весільМи з радістю візьмемося за комплексне оформлення Вашого весілля "під ключ"!


Зв'яжіться з нами:
працюємо з 10.00 до 18.00, Пн - Сб
м. Одеса, вул. Пушкінська, 38
+38(096) 816-58-70 +38(093) 992-96-97
 

Ми з радістю допоможемо здійснити Вашу мрію!
Гарного Вам весілля!