Оформлення дитячих свят

Подаруйте своїй дитині справжнє свято

Кожне свято у житті дитини - це знаменна та важлива подія не тільки для малюка, але й для його батьків. Самостійно організувати дитячий захід не так просто. Тому краще звернутися до професіоналів, які допоможуть зробити дитяче свято по-справжньому красивим та захоплюючим.

Але з чого розпочати підготовку? Насамперед потрібно визначитися з декором та прикрасами. Адже саме оформлення дитячого свята здатне створити справжню святкову атмосферу, викликати захоплення гостей та зробити щасливими дитину та її батьків. До того ж не варто забувати і про красиві фотографії, які завжди будуть нагадувати про прекрасну подію і добре проведений час.

Що включає в себе оформлення дитячого свята в Одесі?

Кенді бар (Candy bar)

Кенді бар (Candy bar)

Повітряні кульки

Повітряні кульки

Святкова поліграфія

Святкова поліграфія

Також додатково можуть бути прикрашені гостьові стільці (чохли, банти, тематичні прикраси) та столи. На Ваше бажання ми можемо зробити комплексне оформлення свята в Одесі або зупинитися на окремих елементах декору - оформити тільки фотозону для фотографування з гостями, прикрасити зал повітряними кульками або задекорувати солодкий стіл.
Для кожного дитячого свята ми розробляємо індивідуальну концепцію прикрашання з урахуванням захоплень та інтересів винуватця урочистості, а також побажань батьків, які знають свою дитину краще за будь-кого.

Як можна прикрасити дитяче свято

До кожного нового оформлення ми підходимо з любов'ю до дітей, продумуємо кожну деталь декору, щоб Ваша дитина була щиро задоволена організованим для неї святом. Для нас найголовніше - це захоплення від виконаної нами роботи, задоволені діти та їхні батьки.

Оформление детских праздников

Ідей та варіантів для прикрашання дитячих свят існує величезна кількість:

  • Тематичний декор (в т.ч. фотозона) за мотивами улюбленого мультфільму або комп'ютерної гри іменника
  • Банер, конструкції із пластику або тканинні драпірування - відмінний фон для святкової фотозони
  • Повітряні кульки - чудово прикрасять будь-яке свято
  • Прикраси з паперу - паперові квіти та різнокольорові помпони, розтяжки з вітальними написами
  • Прикрашання солодкого столу (candy bar)
  • Об'ємні цифри або ім'я іменника дозволять наголосити на значущості організованої урочистості
  • Жива флористика - саме квіти здатні привнести в оформлення ніжність та кохання
  • Святкова поліграфія - запрошення для гостей, постер досягнень, топпери на солодощі - може бути виготовлена ​​за індивідуальним замовленням

Замовити оформлення дитячого свята в Одесі зовсім не складно. Для цього Вам потрібно зв'язатися з нами та розповісти про заплановану подію. Для нас важливо отримати якомога більше інформації про Вашу дитину, її інтереси, захоплення, улюблених героїв, мультфільми або ігри, а також плановане місце проведення заходу. Так нам буде легше продумати та запропонувати варіанти святкового оформлення. Можливо, у Вас вже є своє бачення з прикрашання свята – у цьому випадку ми вислухаємо усі Ваші побажання та розробимо повну концепцію святкового декору.

Замовлення на оформлення бажано робити щонайменше за тиждень до урочистості, щоб у нас було достатньо часу на обговорення та узгодження всіх деталей декору – для нас якість понад усе!

Наші оформлення дитячих свят фото

украшение детского праздника декор
Фотозона на годик
Украшение гостевых столов
оформление детских праздников
фотозона на годик девочке
украшение детских праздников
оформление детского праздника
Сладкий стол на детский праздник
оформление детского праздника в Одессе
оформление праздника для мальчика
Фотозона годик Одесса
декор детского праздника
оформление детских праздников Одесса
фотозона на годик
1 годик Катюше
оформление детского праздника Одесса цены
Декор на праздник
оформление детского праздника
детский праздник в Одессе
детский праздник одесса
оформление детского праздника Одесса

Дивіться більше наших робіт у Instagram

Ціна оформлення дитячого свята

Відразу відповісти на запитання: «Скільки коштує оформлення дитячого свята в Одесі?». досить складно. Нам важливо розуміти, що саме Ви хочете побачити – комплексне прикрашання свята або лише окремих зон – для фото чи солодкого столу. Або просто потрібно оформити зал повітряними кульками. Якщо Вам сподобалися якісь з виконаних нами робіт, ми зможемо відразу відповісти щодо ціни оформлення. Також Ви можете надіслати нам фото оформлення, які Вам подобаються, і ми оперативно прорахуємо вартість декору в нашій студії. Мінімальна ціна прикраси дитячого свята складає від 5 000 грн. Якщо ви розраховуєте на певну суму, яку готові витратити на декор, ми зможемо запропонувати варіанти оформлення виходячи з Вашого бюджету. Усі ці моменти обумовлюються індивідуально. Попередньо ми беремо 50% передоплати, залишок від кошторису – у день Вашого заходу після здачі виконаної роботи. Ми самостійно здійснюємо монтаж та демонтаж усіх прикрас – усі організаційні моменти ми беремо на себе. Вам просто потрібно насолодитися святом.

Замовивши оформлення дитячого свята в нашій студії, Ви можете бути впевнені на всі 100% в якості декору та високому рівні прикрашання свята. Ми подбаємо про кожну деталь і зробимо свято для вашої дитини дуже красивим та чудовим. Ми дуже любимо дітей та з радістю створюємо для них найкращий декор!


Зв’яжіться з нами:
працюємо з 10.00 до 18.00, Пн - Сб
+38(096) 816-58-70 +38(093) 992-96-97
 

Ми зробимо Ваше свято яскравим та незабутнім!
Довірте Ваше свято професіоналам!