Весільна флористика

Що може бути прекраснішим і чарівнішим за живі квіти

Сьогодні важко собі уявити оформлення весілля, на якому не використовувалися б квіти. Адже саме вони символізують ніжність, любов та щирі емоції, а оформлення весілля квітами створює по-справжньому романтичну та чарівну атмосферу, надає зворушливості та неповторності такій важливій події.

Свадебная флористика Одесса

Весільна флористика (Одеса) - це справжнє мистецтво, яке потребує не лише великої майстерності, але й таланту. І таке відповідальне завдання потрібно довіряти лише професіоналам своєї справи. Адже багато чого залежить саме від флориста, його бачення, смаку, стилю роботи. Тому перш ніж зупинити свій вибір на тій чи іншій студії флористики, важливо ознайомитися з їхнім портфоліо та прикладами робіт.

Квіткове оформлення весілля

Весільна флористика досить широке поняття. Але загалом можна виділити кілька її основних складових:

Весільний букет нареченої та бутон'єрка для нареченого

Весільний букет нареченої та бутон'єрка для нареченого

Без цих аксесуарів не обходиться жодний весільний захід. Весільний букет супроводжує молодят практично весь святковий день, тому він має ідеально гармонувати з їхніми образами, підкреслюючи красу нареченої. Наші флористи з радістю допоможуть обрати Ваш ідеальний букет! За бажанням додатково можна замовити бутон'єрку для свідків нареченого та прикраси для подружок нареченої.

Детальніше

Оформлення зони розпису квітами

Оформлення зони розпису квітами

Квіткове прикрашання виїзної церемонії одруження залишить не тільки приємні спогади на довгі роки, але й дасть можливість зробити гарні фотографії молодят та їхніх гостей. Підкреслимо, що зона для виїзної церемонії не обов'язково має бути у формі арки, її можна виділити різними елементами декору – це можуть бути квіткові колони, дерев'яні чи металеві конструкції. На сьогоднішній день є безліч технологій, за допомогою яких можна реалізувати все задумане!

Детальніше

Квіткове прикрашання столу молодят

Квіткове прикрашання столу молодят

Президіум молодят знаходиться в центрі уваги протягом усього вечора. Тому при декоруванні банкетної зали саме цій зоні приділяється особлива увага. Для оформлення столу наречених може бути використана одна суцільна квіткова композиція на весь стіл або більша по центру і менші з боків, або великі кутові композиції. Все залежить від затвердженої концепції оформлення залу та інших елементів декору, що використовуються. Задній фон за нареченими також можна оформити квітами. Це можуть бути навісні конструкції, стінка або арка – варіантів існує безліч. Найголовніше вибрати для себе відповідний варіант!

Прикрашання столів квітами

Прикрашання столів квітами

Композиції на гостьові столи мають гармонійно доповнювати загальний стиль прикраси весільного залу. При цьому важливо, щоб вони були підняті над рівнем столу, тому що при розміщенні їжі, квіткові композиції просто "загубляться" та практично не будуть помітні. Тому прислухайтеся до думки професійних флористів, які зацікавлені у якісно виконаній роботі не менше, ніж ви!

Допоміжні послуги

Допоміжні послуги

Живими квітами можна прикрасити весільні авто, святковий торт, келихи молодят або зробити квіткову подушечку для кілець. Сучасна флористика розвивається стрімкими темпами, але ви завжди обирайте те, що ближче вам насамперед, адже кожна весільна деталь розповідає саме про вашу історію!

При виборі квітів для прикраси весілля дуже важливу роль відіграє загальна стилістика свята, пора року, а також побажання молодят. Але це не проблема, тому що у сучасній весільній флористиці існує велика кількість стилів та напрямків.
Наша студія готова запропонувати Вам професійні флористичні послуги. У нас завжди є цікаві та оригінальні ідеї для оформлення квітами, виходячи з розробленої та узгодженої концепції декору свята.


Зв'яжіться з нами:
працюємо з 10.00 до 18.00, Пн - Сб
м. Одеса, вул. Пушкінська, 38
+38(096) 816-58-70 +38(093) 992-96-97
 

Ми з радістю допоможемо здійснити Вашу мрію!
Гарного Вам весілля!