Весільна поліграфія

Кожна деталь має велике значення

Для більшості молодят слова "весільна поліграфія" в першу чергу асоціюються з весільними запрошеннями. І це не дивно. Адже на початковому етапі підготовки до весілля завжди виникають такі питання – кого запросити на своє найголовніше свято і як це зробити красиво та неординарно. Але з наближенням до дати довгоочікуваного заходу це поняття дедалі більше розширюється:

  • план розсадки гостей
  • розсадочні картки
  • номерки на столи
  • банкетне меню
  • книга побажань
І це ще не повний перелік. Сьогодні поліграфія на весілля стала невід'ємною складовою в оформленні свята створення нової сім'ї. При цьому важливо, щоб усі її елементи були виконані в єдиному стилі та гармонійно поєднувалися з весільним декором та загальною концепцією прикрашання такої знаменної події.

свадебная полиграфия одесса

Якщо Ви хочете привнести у своє весілля оригінальність, весільна поліграфія - це те, що потрібно.

Весільні запрошення в Одесі

Весільні запрошення несуть у собі багато важливої ​​інформації. І це не лише дата, час та адреса проведення весілля. Стиль, дизайн, кольорова схема, якість виконання - можуть багато розповісти про майбутній захід. І головне не забувайте – перше, що побачать гості до дати весілля – це їх запрошення. Адже ідеальним має бути не лише весільний день, а й усе, що його стосується.
Якщо Ви хочете замовити дизайнерські запрошення на весілля – значить Ви прийшли за адресою. Ми не займаємося продажем шаблонної поліграфії, яку можна купити у будь-якому магазині чи інтернеті. Наша студія надає послуги з розробки індивідуальних запрошень, що дозволяє підкреслити особливість та неповторність весільного заходу.
Ціна запрошень залежить від їх розмірів, форми, кількості та складності дизайну. Вони можуть бути надруковані в друкарні або виконані вручну, що також впливає на вартість. Для виготовлення запрошень ми використовуємо найсучасніші та високоякісні матеріали - дизайнерський папір, чорнило, фарби. Ми віддаємо перевагу саме ручній каліграфії – коли все малюється вручну, в кожну букву вкладається частинка душі – а це найцінніше! Вручати запрошення прийнято у гарному конверті, який також можна замовити у нашій студії.

План розсадки гостей та розсадні картки

Ці елементи весільної поліграфії виконують не тільки декоративну функцію, але також мають важливу практичну роль - допомагають гостям швидко зорієнтуватися в банкетному залі та спокійно зайняти своє місце. До того ж при складанні плану розсадки молодята завжди намагаються, щоб люди, які сидітимуть за одним столом, знали один одного, мали якісь спільні інтереси і, таким чином, комфортно відчували себе протягом усього вечора.
Схема розсадки та посадкові картки є дуже актуальними для середніх та великих весіль за кількістю запрошених. Для невеликих сімейних урочистостей потреба в них найчастіше відсутня – гості добре знають один одного і самі вирішують біля кого їм краще сидіти за святковим столом. Та й столів у таких випадках рідко буває більше одного.

Рассадочные карточки
План рассадки
Посадочные карточки
План рассадки гостей
Рассадочные карточки на свадьбу
План рассадки на свадьбу

Для замовлення плану розсадки та карток нам потрібно надати повний список гостей (з розбивкою по столах) в електронному вигляді. Далі починається творчий процес – розробка дизайну. По його завершенню - друк у друкарні або ручне відмальовування (каліграфія), що відповідно впливає і на ціну наших послуг. При ручній роботі ціна значно залежить (крім складності дизайну) і від кількості запрошених - особливо для загальної схеми розсадки.
Ідей для оформлення плану розсадки існує величезна кількість, але головне, щоб стиль його оформлення не вибивався із загальної картини прикрашання весілля, а гармонійно її доповнював.

Номерки на столи

По суті вони доповнюють план розсадки – їх дизайн та виготовлення здійснюється у комплексі. Номери можуть бути виконані з різних матеріалів – дерева, скла, пластику, акрилу, картону. Все залежить від ідеї весільного оформлення.

Номерки на столы на свадьбу
Номерки на свадебные столы

Свадебные номерки на столы
Номерки на столы
Номерки столов на свадьбу

Хочете, щоб Ваше весілля було стильним і сучасним? Тоді без весільної поліграфії не обійтися. Наші дизайнери з радістю створять поліграфію будь-якої складності, продумають кожну деталь для Вашої ідеальної урочистості.

Гарного Вам весілля!

Додаткові послуги для Вашого весілля
Зв’яжіться з нами:
працюємо з 10.00 до 18.00, Пн - Сб
м. Одеса, вул. Пушкінська, 38
+38(096) 816-58-70 +38(093) 992-96-97
 

Ми з радістю допоможемо здійснити Вашу мрію!
Гарного Вам весілля!